Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View

  • 80 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View Dubaj jest położony 6 km od takich obiektów jak Park Creek, około 10 min pieszo od stacji metro Financial Centre. Zlokalizowany w dzielnicy Bur Dubai w Dubaju, apartament o powierzchni 80 m² zapewnia dostęp do basenu bez krawędzi, jacuzzi.

Ten apartament z widokiem na miasto dysponuje miejscem do siedzenia. W obiekcie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenowi bez krawędzi, jacuzzi i saunie, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak kuchnia, Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Burdż Chalifa jest w 2 km, natomiast Art Sawa - w małej odległości od tego apartamentu. Jeśli chcesz zwiedzić okolicę, zobacz SEGA Republic w odległości 25 min piechotą od obiektu. Od Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View do przystanku autobusowego Rostamani Tower w bliskiej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View Dubaj
Easy Access To Metro - 1Br In Central Park, Difc - Allsopp&Allsopp
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Easy Access To Metro - 1Br In Central Park, Difc - Allsopp&Allsopp

8.0
Bardzo dobry 2 opinie
947 m od nieruchomości
USD 196 USD 176
za noc
New Stunning 4 Bedroom Burj Khalifa View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Stunning 4 Bedroom Burj Khalifa View

8.4
Bardzo dobry 19 opinii
1 km od nieruchomości
USD 483 USD 435
za noc
Fantastay - Central Park Towers Difc
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Fantastay - Central Park Towers Difc

5.0
Przyjemnie 0 opinii
1 km od nieruchomości
USD 288 USD 259
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    9 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Financial Centre
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness
    • Stoły bilardowe
    • Tenis stołowy

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Przechowalnia bagażu
    • Fryzjer/salon piękności
    • Obsługa porządkowa
    • Pralnia
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    Opcje gastronomiczne

    • Stoły piknikowe

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Opieka i usługi dla dzieci
    • Wózki spacerowe
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”
    • Ogrzewany basen
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque
    • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
    • Centrum spa i zdrowotne
    • Sauna
    • Jacuzzi
    • Basen z widokiem

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Bankomat
    • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiDIF-SKY-O95RS
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View pozwala na zwierzęta.
    • Czy Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View posiada kuchnię?
      W Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    9 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Financial Centre
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Luxury Apt Difc, Xl Layout, Pool, Gym, Skyline View Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij